• Розклад Богослужінь ...• ВІДЕО
Головна / Відео / Всеукраїнський День молитви за сиріт

Всеукраїнський День молитви за сиріт

Щороку в другу неділю листопада Церкви єднаються в спільному звертання до Бога в «День молитви за сиріт».

В цей день усі Церкви моляться в особливому намірі за кращу долю для дітей-сиріт, за оздоровлення сім’ї і за повернення дитини до своїх батьків, за об’єднання дитини з новою родиною, яку Бог обрав для неї, за зцілення дитячих ран та кращі зміни в житті дітей. «День молитви за сиріт» – це день, коли християнські Церкви  моляться за дітей-сиріт. День молитви нагадує людям про Боже ставлення до сиріт, надихає проявляти до них любов, служити кожній такій дитині, а також робити все можливе, щоб у неї була сім’я.

Молитва за дітей сиріт

Всемогутній і Милосердний Боже, наш Небесний Отче! До Тебе заносимо сьогодні наші вдячні і благальні молитви. Дякуємо Тобі за дар життя кожної людини і кожної дитини.

Ласкаво просимо Тебе, Небесний Отче: поблагослови дітей-сиріт, покинутих, позбавлених батьківської турботи та любові. Зігрій їхні серця, збери їх під Свої крила, щоб вони відчули Твоє піклування, сповнене любові і милосердя та втішилися радістю, що у Тобі мають найкращого Батька. Зціли їхні серця від зранень фізичних і духовних. Вилий на них повноту Твоєї любові і Твого милосердя. Поблагослови, Небесний Отче, усіх людей і всі сім’ї, які опікуються сиротами, щоб Твій мир і Твоя благодать завжди перебували з ними.

А Ти, Пресвята Богородице, Мати і Заступнице наша, потіхо і прибіжище сиріт, покрий своїм небесним Покровом усіх дітей та будь для них ласкавою і люблячою Матір’ю. Амінь.

Молитовні наміри:

• Щоб християнські громади знову відкрили для себе біблійне покликання піклуватися про вдів і сиріт і щоб виконували це доручення не через почуття провини або механічний послух, але з радістю і від щирого серця, що здійснюють служіння тим, про кого Бог піклується.

• Щоб християни усвідомили тяжке становище сиріт в Україні і щоб це усвідомлення призвело до сильного бажання піклуватися про сиріт.

• Щоб знайшлися сім’ї для дітей-сиріт старшого віку, дітей з особливими потребами.

• За сім’ї, які прийняли дітей. Щоб таких сімей ставало більше з кожним днем.

• За тих, хто служить сиротам.

• За випускників інтернатів, їх навчання та влаштування в житті.

• Щоб діти-сироти відчули Божу любов і турботу.

• За наставників, які готові підтримувати дитину і супроводжувати її на життєвому шляху.

• За збереження сімей, що опинились у складних життєвих обставинах.

• Щоб служіння сиротам стало моментом єднання для Церков, об’єднуючи їх задля слави Христа.

• Щоб Бог дав мудрість державним службовцям приймати правильні рішення і закони, щодо дітей.

• За Україну без сиріт, де жодна дитина не залишиться без уваги.

Соціальне служіння УГКЦ дітям

Блаженніший Святослав до “Всеукраїнського Дня молитви за сиріт”

Блаженніший Любомир про молитву за сиріт

🔴 YouTube Патріаршого собору https://bit.ly/2EuJ82z 🔴

Патріарший собор Воскресіння Христового – є головним осередком Української Греко-Католицької Церкви.