• Розклад Богослужінь ...• ВІДЕО
Головна / ЖИТТЯ ПАРАФІЇ / Парафіяльні оголошення від 15.11.2020

Парафіяльні оголошення від 15.11.2020

Нагодуй бідного

1. Сьогодні розпочинається проголошений соціальний милосердний чин: «Нагодуй убогого». Просимо парафіян Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ приєднатися до участі в акції в наступний спосіб:
  • до куточка «Доброго самарянина», який знаходиться праворуч біля канцелярії, приносити продукти довгого зберігання(крупи, макаронні вироби, цукор, олію, консерви, закрутки)
  • учасникам парафіяльних спільнот, а також бажаючим послужити потребуючим, зорганізуватися для роздачі принесених продуктів потребуючим які живуть поруч з нами (особи похилого віку, безхатченки, багатодітні, малозабезпечені сім’ї, вдови, люди з інвалідністю, люди, які опинилися у складних життєвих обставинах, учасники АТО та їх родини)
  • роздавання зібраних продуктів буде проводитись: Щонеділі з 13:00 до 14:00 год, щочетверга з 18:30 – 19:30.

Собор св. архистратига Михаїла та інших безплотних сил.2. В суботу припадає свято св. Архистратига Михаїла:
Напередодні, у п’ятницю о 18:00, відправлятиметься Вечірня з литією і Утреня. В суботу, 21 листопада, св.Літургії: 7:30, 9:00 і об 11:00 год.