• РОЗКЛАД ..• Прохання про молитву ..• ВІДЕО
Головна / ЖИТТЯ ПАРАФІЇ / Вітаємо владику Богдана (Дзюраха) з 15-ю річницею архиєрейської хіротонії

Вітаємо владику Богдана (Дзюраха) з 15-ю річницею архиєрейської хіротонії

владика Богдан Дзюрах15 лютого 2006 року, в архикатедральному соборі Святого Юра у м. Львові, відбулася єпископська хіротонія владики Богдана (Дзюраха), Секретаря Синоду Єпископів УГКЦ.

В той пам’ятний день, у співслужінні з тодішнім Главою УГКЦ Блаженнішим Любомиром, який був головним святителем, єпископську хіротонію уділяли архиєреї-співсвятителі — архиєпископ і митрополит Львівський владика Ігор (Возьняк) та тодішній єпарх Самбірсько-Дрогобицький преосвященний владика Юліян (Вороновський).

В урочистому богослужінні взяли участь владики з числа Синоду Єпископів УГКЦ, владики Римо-Католицької Церкви в Україні разом із чисельно зібраним духовенством та вірними.

Згадуючи сьогодні цю світлу подію у житті нашої Церкви, парафія Патріаршого Собору Воскресіння Христового щиро вітає владику Богдана з 15-ю річницею архиєрейської хіротонії. Ми з вдячністю згадуємо Ваше служіння єпископом-помічником Київської Архиєпархії. Та просимо, щоби Господь Бог наповнював Ваше серце благодаттю. Бажаємо Вам і надалі продовжувати плідно сповнювати Ваше архиєрейське служіння – у звіщанні Божого Слова, якого так спрагла сучасна людина. Бажаємо, дорогий Владико, щоб кожен міг, вдивляючись у приклад Вашого життя, наслідувати Вашу віру. Заносимо наші вдячні молитви до престолу небесного Отця за дар Вашого архиєрейського служіння, та просимо, щоб Господь скріплював Ваше серце своєю любов’ю та дарував міцне здоров’я на многії й благії літа!