• РОЗКЛАД ..• Прохання про молитву ..• ВІДЕО
Головна / ЖИТТЯ ПАРАФІЇ / 2 лютого, 35-ліття священничих свячень відзначає сотрудник Патріаршого собору Воскресіння Христового у м. Києві, митрофорний протоієрей Богдан Чурило

о. Богдан Чурило

Сьогодні, 2 лютого, 35-ліття священничих свячень відзначає сотрудник Патріаршого собору Воскресіння Христового у м. Києві, митрофорний протоієрей Богдан Чурило.

Наша парафіяльна спільнота щиро вітає сотрудника Патріаршого собору Воскресіння Христового, митрофорного протоірея Богдана Чурила, з 35-ю річницею священничих свячень. Поздоровляючи о. Богдана з цим ювілеєм, згадуємо, насамперед, його невтомну працю у Христовому винограднику на теренах сучасної Київської Архиєпархії, тут у Києві та на його околицях, яку він розпочав ще у 90-тих роках та ревно сповнює до сьогоднішнього дня.

Дорогий отче Богдане, прийміть щирі слова привітання. В цей світлий день складаємо Богові подяку за благодать священства, яку Ви прийняли 35 років тому та трепетно бережете й плекаєте її у своєму вірному священничому серці, щедро ділячись нею з дорученими Вашій духовній опіці дітьми.

Спільнота священників Патріаршого собору висловлює слова вдячності за Ваш приклад вірності своєму священничому покликанню та ревного служіння.

о. Богдан Чурило

Нехай Господь Бог скріплює Ваше серце благодаттю Святого Духа, дарує Вам міцне здоров’я, щоб Ви могли шляхом священничого служіння продовжувати вести доручених Вашій душпастирській опіці дітей Божих до Царства Небесного. Заносимо наші молитви до престолу Отця та просимо, щоб Господь дарував Вам многії й благословенні літа невтомного служіння у Його винограднику!