Головна / Відео / Різдво чесного і славного прор., предтечі і хрестителя Господнього Йоана | Літургія, 07.07.2020 ⬤ Онлайн-трансляція

Літургія онлайн УГКЦ, спільна молитва – всім вірним Церкви та усім зацікавленим з Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ у Києві.

На YouTube-каналі “Живе телебачення”:

«Живе телебачення» уже понад шість років щонеділі проводить прямі трансляції Божественних Літургій. У переважній більшості ці трансляції відбуваються з Патріаршого собору у Києві, хоча неодноразово були організовані трансляції з інших міст України і світу.

Актуальний номер ВІСНИКУ СОБОРУ:
†128 Неділя 4 по Зісланні святого Духа 05-12.07.2020