Головна / ЖИТТЯ ПАРАФІЇ / 64-ий День народження відзначає преосвященний владика Йосиф (Мілян)!

64-ий День народження відзначає преосвященний владика Йосиф (Мілян)!

Спільнота священників та вірних парафії Патріаршого Собору Воскресіння Христового у м. Києві щиро вітає преосвященного владику Йосифа з Днем народження!

владика Йосиф Мілян

Заносячи сьогодні молитви перед престолом Всевишнього, благодаримо Бога за дар Вашого життя. Кожна поява нової людини спонукає замислитися над цінністю та сенсом життя кожного з нас.

Ми приходимо у цей свій, маючи можливість прожити цей земний період у постійному відчитуванні Божої волі про нас, у реалізації Божого Задуму у нашому щоденному житті. У Вашій особі ми вбачаємо взірець того, як оцей Божий Задум до конкретної людини звершується, незважаючи на різні перешкоди.

Будучи народженим у час панування атеїстичної влади, Ви дозволили зерну віри в Бога прорости у своєму серці. Плекаючи оте зерно віри, Ви допомогли йому вирости немов тому непомітному зерняткові гірчичному, яке, за словами Нашого Спасителя, «стає більшим над усю городину, а віття пускає таке велике, що й небесне птаство в його тіні може сховатись» (Мр. 4,32).

Тому сьогодні дякуємо Богові за те, що як взірець до наслідування ставить перед наші очі шлях Вашого життя.

Єднаємося з Вами у благодарній молитві та розділяємо радість початку Вашого земного мандрування. З Днем народження, дорогий владико Йосифе! На многая й благая літа!