• РОЗКЛАД ..• Прохання про молитву ..• ВІДЕО
Головна / ЖИТТЯ ПАРАФІЇ / Вітаємо нашого Владику Єпископа Йосифа Міляна з річницею священничих свячень!

Вітаємо нашого Владику Єпископа Йосифа Міляна з річницею священничих свячень!

Пригадуємо, що цього дня, 30 грудня 1984 року, тоді диякон, а сьогодні Владика Йосиф Мілян, отримав священничі свячення з рук Владики Володимира Стернюка.

Як підпільний священник, о. Йосиф активно працював з дітьми та молоддю, а також виконував обов’язки душпастиря у різних парафіях Львівської області. Після виходу Церкви з підпілля о. Йосиф служив на Івано-Франківщині, а згодом у Львові, пізніше у Києві…

Дорогий Владико, уся парафіяльна спільнота Патріаршого Собору Воскресіння Христового у м. Києві щиро вітає Вас та розділяє разом з Вами радість священничого, тепер уже архиєрейського, служіння!
Нехай Господь Бог скріплює Ваше серце благодаттю Святого Духа, дарує Вам міцне здоров’я, щоб Ви могли шляхом священничого служіння продовжувати вести поручених Вашій душпастирській опіці дітей Божих до Царства Небесного. Заносимо наші молитви до престолу Отця та просимо, щоб Господь дарував Вам многії й благословенні літа невтомного служіння у Його винограднику!