Головна / ЖИТТЯ ПАРАФІЇ / Відійшла у вічність Ганна Кожинець, 13.05.1931 р.н.

Відійшла у вічність Ганна Кожинець, 13.05.1931 р.н.

Відійшла у вічність Ганна Кожинець, 13.05.1931 р.н.З сумом повідомляємо, що 11 грудня 2021 року відійшла у вічність Ганна Кожинець, 13.05.1931 року народження (в с. Степове, що на Київщині), активна парафіянка Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ у Києві.

Висловлюємо співчуття родині.

Завжди була життєрадісною, усміхненою і щасливою. Раділа кожному прожитому дню , за який щиро дякувала Богу. Щонеділі відвідувала Храм Божий. Останні понад 10 років була щаслива молитися в Патріаршому Соборі Воскресіння Христового, де мала духовних наставників ще в ті часи, коли була маленька дерев’яна церква. З ними відвідувала визначні місця для вірян по всій Україні та за її межами. Щиро жертвувала на церкву і вважала своїм обов’язком підтримку для радіо «Марія». Останнім часом не мала сил ходити до церкви, хоч дуже хотіла, тому дивилась онлайн-трансляції Літургій та слухала на улюбленій радіо хвилі.

Похоронні богослужіння відбудуться у вівторок, 14 грудня 2021 року о 11-00, в Патріаршому соборі.

Вічная пам’ять!