Головна / ЖИТТЯ ПАРАФІЇ / У Вербну Неділю Владика Йосиф Мілян очолить молитовну ініціативу молоді Київської Архиєпархії

Хресна Дорога 2022

17 квітня 2022 року, у Вербну Неділю, Владика Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київської Архиєпархії, очолить Хресну Дорогу, яку створили представники 14-ти спільнот Київської Архиєпархії.

Вже багато років у Квітну Неділю, Церква окрім прославлення Входу Господнього в Єрусалим, святкує день молоді, звертаючи свій погляд та своє слово саме до молоді. «Наближаючись до цього часу ми запитала нашу молодь: «Що доброго можемо зробити у цей день?», так і зродилася ідея проведення молитви хресної дороги», – висловлюється про дану ініціативу о. Михайло Крамар – голова комісії у справах молоді.

Ми сьогодні знаходимося у дуже непростих обставинах, але віримо, що Наш Господь є поруч з нами, особливо тоді,  коли нам дуже важко. Саме такою була мета написання авторської хресної дороги, яку створили представники 14-ти спільнот нашої Архиєпархії, поєднавши у своїх роздумах болючі події земної дороги Спасителя та страждання нашого народу, спричиненні війною. Наш Спаситель Воскрес – Він переміг, а разом з Ним і ми.