Головна / ЖИТТЯ ПАРАФІЇ / У неділю на сцені Майдану відбудеться Літургія

У неділю на сцені Майдану відбудеться Літургія

У неділю, 8 грудня, на головній сцені Майдану о 8:00 священики УГКЦ відправлять Божественну Літургію за свободу і гідність людей та за зниклих безвісти.

1-сповідь-700x466

о. Костянтин Пантелей уділяє Тайну Сповіді

Служба Божа транслюватиметься на великий екран на Майдані Незалежності. Організатори запрошують ЗМІ хоча б частково транслювати Літургію в ефір.

Отець Михайло Димид, викладач та перший ректор УКУ, який відправлятиме Літургію, запрошує долучатись до відправи інших католицьких священиків, а вірних — приходити на Літургію. «Найважливіше для християнина — жити в благодаті, тому закликаємо щоб кожен посповідався та причастився», — прокоментував в розмові з CREDO о.Михайло.

Нагадаємо, з 3 грудня на Майдані, біля стели Незалежності, діє польова каплиця, в якій чергують греко-католицькі та православні священики.

Організатори Служби Божої на Майдані також закликають усі церкви по Україні на знак солідарності з Літургією за свободу і гідність людей та за зниклих безвісти у неділю, о 8:00, протягом трьох хвилин дзвонити у дзвони.

Фото Ярослава Мусієнка