Головна / Відео / Проповідь Блаженнішого Святослава з Марійського духовного центру “Зарваниця”, 19.07.2020

Проповідь Блаженнішого Святослава Шевчука під час Божественної Літургії під час Всеукраїнської прощі до Зарваниці у 6-ту Неділю по Зісланні Святого Духа (19.07.2020)

Глава УГКЦ: «Сьогодні у Зарваниці хочемо стати на коліна перед Божим обличчям і посвятити під покров Богородиці нашу Церкву та народ»

“Слухаючи слово Божого Євангелія, я зрозумів одну річ: християни ніколи ні перед ким і ні перед чим не стояли на колінах. Вони ставали на коліна лише перед єдиним Богом. Тільки перед Ним слід стати на коліна.” – на цьому наголосив Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав у неділю, 19 липня 2020 року, під час Архиєрейської Божественної Літургії, яка відбулася в рамках цьогорічної Загальнонаціональної онлайн-прощі до відпустового центру «Зарваниця». З Главою Церкви співслужили владики Синоду Єпископів УГКЦ. Під час Архиєрейської Літургії відбувся акт посвяти України і Церкви під покров Пресвятої Богородиці. Трансляція проводилася на каналі «Живого телебачення».

Актуальний номер ВІСНИКУ СОБОРУ:
†130 Неділя 6 по Зісланні святого Духа 19-26.07.2020