Головна / Відео / Відео 17.03.2020, Молебень за здоров’я до Богородиці о 12:00 у Патріаршому Соборі

Молебень до Богородиці, спільна молитва – всім вірним Церкви та усім зацікавленим! Щодня з понеділка по п’ятницю о 12-00 – онлайн-трансляція Молебню до Богородиці з Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ у Києві.

МОЛЕБЕНЬ ДО БОГОРОДИЦІ повний текст → тут

▶ † МОЛЕБЕНЬ (грецькою параклис) – подячне або прохальне моління до Христа, Богородиці й святих з приводу подій у житті церковної спільноти, суспільства або окремої особи чи їхніх потреб. У прохальних молебнях просимо Божої милості, охорони, заступництва й допомоги, а в подячних, чи прославних, дякуємо Богові за Його благодіяння. Молебні служать в часи радісних чи тривожних подій життя народу: в подяку за отримані Божі благодіяння, на захист у час стихійного лиха (посухи, повені, голоду), нашестя ворогів тощо – або на прохання вірних у зв’язку з різними обставинами їхнього життя, наприклад, за здоров’я хворого. Молебні також служать з нагоди особливих подій церковного життя, під час святкування храмового празника та в дні пам’яті святих.

Онлайн Катехизм УГКЦ ХРИСТОС НАША ПАСХА → тут

Завантажити безкоштовно Катехизм УГКЦ ХРИСТОС НАША ПАСХА → тут