Головна / ЖИТТЯ ПАРАФІЇ / Парафіальна спільнота «Виноградник» зробила ремонт та відновила частину цокольних приміщень нашого храму

Протягом останніх чотирьох місяців наша парафіальна спільнота «Виноградник» зробила ремонт та відновила частину цокольних приміщень нашого храму. Зокрема був виконаний ремонт центральної зали, коридору, кухні, робочої кімнати для організації Sobor.Help, дитячої кімнати, а також кімнати для музичного колективу «Гроно». Члени спільноти пошпаклювали та пофарбували стіни, застелили ковролінове покриття, додали освітлення. Також вони власноруч виготовили стелажі та меблі в приміщення кухні та кімнат, окрім цього почистили та відновили приблизно 100 стільців.

Ціль ремонту полягала в тому, аби в Патріаршому Соборі відбувались активні зустрічі мирян, проводились конференції та науки для духовного зросту. Члени спільноти «Виноградник» докладають усіх своїх зусиль, щоб наша парафіальна спільнота ставала живою парафією і місцем зустрічі з живим Богом, про що завжди наголошує наш Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав.

Уся парафіальна спільнота Патріаршого Собору Воскресіння Христового, духовенство та вірні, висловлює щиру вдячність нашим благодійникам, які своїми пожертвами, часом та силами долучилися та долучаються до справи довершення храму. Ваша праця виражає внутрішнє прагнення ваших сердець, які живляться через молитву благодаттю Святого Духа, а також вміють ці отримані дари реалізувати у конкретних ділах любові та турботи про свого ближнього.

Нехай турбота про побудову живої парафії, центром якої є живий Бог, запалює ваші серця вогнем божественної любові на Божу славу та для спасіння кожного. Нехай Господь обдарує наших благодійників спільноти «Виноградник» у здоров’ї та спасінні многими й благими літами!