Головна / ЖИТТЯ ПАРАФІЇ / Папа до єпископів: будьте близько священиків

Папа до єпископів: будьте близько священиків

“Любіть найперше ваших священиків і дияконів. Вони є вашими співпрацівниками, найближчими з найближчих. Ніколи не кажіть чекати священикові на аудієнцію, реагуйте негайно. Будьте близько них” – сказав Папа Франциск під час Святої Літургії у ватиканській базиліці.

Під час Святої Літургії здійснив єпископські рукоположення двом ватиканським дипломатам: майбутньому нунцієві Гани  Жан-Марі Шпайха, а також  Джанп’єро Ґолдеру, новому керівникові Папської Церковної Академії.
Архиєпископ Джанп’єро Ґолдер народився 1958 року в провінції Віченца на північному сході Італії, священицьке рукоположення отримав 1982 року, а 1992 року вступив на дипломатичну службу Святого Престолу. Від 1995 року він служив у Державному Секретаріаті Апостольської Столиці. 21 вересня цього року Папа призначив його президентом Папської Церковної Академії, яка готує майбутніх ватиканських дипломатів.
Архиєпископ Жан-Марі Шпайх народився 1955 року у Страсбурзі (Франція) в німецькій родині. Прийнявши священицьке рукоположення 1982 року, 1986 року він вступив на дипломатичну службу Святого Престолу і працював в Апостольських Нунціатурах в багатьох країнах світу. Від 2008 служив в Державному Секретаріаті Святої Столиці, а 17 серпня 2013 року Святіший Отець призначив його Апостольським Нунцієм у Гані.

За матеріалами: wiara.pl та Радіо Ватикан