Головна / Відео / Онлайн-трансляція ⬤ Молебень за здоров’я до Богородиці | Патріарший собор УГКЦ | 26.05.2020

Спільна молитва 🙏 за відступлення пандемії коронавірусу!

Кожного дня у Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ відбувається спільна молитва за відступлення пандемії коронавірусу, за недужих, за медичних працівників, за усе людство.
Від понеділка до п’ятниці о 12.00 служать Молебень за недужих, а у суботу і неділю за подолання пандемії моляться під час Божественних Літургій.
Молімося разом за зцілення недужих та про Боже милосердя для подолання пандемії коронавірусу!

Щоденно від понеділка до п’ятниці о 12:00 у соборі будуть служити Молебень за недужих, а у суботу і неділю за подолання пандемії будуть молитися під час Божественних Літургій.

Повний текст молебню за здоров’я → тут

▶ † МОЛЕБЕНЬ (грецькою параклис) – подячне або прохальне моління до Христа, Богородиці й святих з приводу подій у житті церковної спільноти, суспільства або окремої особи чи їхніх потреб. У прохальних молебнях просимо Божої милості, охорони, заступництва й допомоги, а в подячних, чи прославних, дякуємо Богові за Його благодіяння. Молебні служать в часи радісних чи тривожних подій життя народу: в подяку за отримані Божі благодіяння, на захист у час стихійного лиха (посухи, повені, голоду), нашестя ворогів тощо – або на прохання вірних у зв’язку з різними обставинами їхнього життя, наприклад, за здоров’я хворого. Молебні також служать з нагоди особливих подій церковного життя, під час святкування храмового празника та в дні пам’яті святих.

Онлайн Катехизм УГКЦ ХРИСТОС НАША ПАСХА → тут

Завантажити безкоштовно Катехизм УГКЦ ХРИСТОС НАША ПАСХА → тут