Головна / Відео / Неділя Всіх Святих | Літургія, концерт 14.06.2020 ⬤ Онлайн-трансляція

Неділя Всіх Святих | Літургія, концерт 14.06.2020 ⬤ Онлайн-трансляція

Літургія онлайн УГКЦ, спільна молитва – всім вірним Церкви та усім зацікавленим! Щонеділі об 11-00 – онлайн-трансляція Архиєрейської Божественної Літургії з Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ у Києві.

На YouTube-каналі “Живе телебачення”:

Про Неділю Всіх Святих, отець-доктор Юрій Щурко:

Концерт: Виступ жіночого складу Патріаршого хору

«Живе телебачення» уже понад шість років щонеділі проводить прямі трансляції Божественних Літургій. У переважній більшості ці трансляції відбуваються з Патріаршого собору у Києві, хоча неодноразово були організовані трансляції з інших міст України і світу.