Головна / Відео / Неділя 7-ма по Зісланні Святого Духа | Літургія, 26.07.2020 ⬤ Онлайн-трансляція

Неділя 7-ма по Зісланні Святого Духа | Літургія, 26.07.2020 ⬤ Онлайн-трансляція

Неділя 7-ма по Зісланні Святого Духа. Пам’ять Свв. Отців шести Вселенських Соборів. Собор св. архангела Гавриїла Прп. Стефана Савваїта Св. Юліяна, єп. Кеноманійського

Літургія онлайн УГКЦ, спільна молитва – всім вірним Церкви та усім зацікавленим! Щонеділі об 11-00 – онлайн-трансляція Архиєрейської Божественної Літургії з Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ у Києві.

На YouTube-каналі “Живе телебачення”:

«Живе телебачення» уже понад шість років щонеділі проводить прямі трансляції Божественних Літургій. У переважній більшості ці трансляції відбуваються з Патріаршого собору у Києві, хоча неодноразово були організовані трансляції з інших міст України і світу.

Актуальний номер:
†131 Неділя 7 по Зісланні святого Духа 26.07-02.08.2020