Головна / Відео / Архиєрейська Літургія, очолює владика Йосиф Мілян | Онлайн-трансляція, Патріарший Собор, 18.06.2020

18 червня святкуємо ювілей 11-ти ліття з дня звершення Архиєрейської хіротонії Владики Йосифа Міляна, Єпископа-помічника Київської Архиєпархії.

🙏 Закликаємо кожного з Вас молитися та дякувати Богові за ці 11 років, якими Господь через Архиєрейське служіння Владики Йосифа провадив нашу Церкву на теренах Київської Архиєпрахії, а також, щоб і надалі Владика вірно та вправно звершував Єпископське служіння!

“Я – хліб живий, що зійшов з неба. Коли хто їстиме цей хліб, житиме повіки. І хліб, що я дам, то моє тіло за життя світу.”
“Щоб ми могли жити вічно, Господь пропонує нам себе, як поживу!” – владика Йосиф Мілян очолив сьогодні, 18.06.2020, Божественну Літургію в Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві. Дякуємо за спільну молитву! 🙏

Щоденно о 09-00 проводимо онлайн-трансляції Літургій. Запрошуємо на спільну молитву!

† БОЖЕСТВЕННА ЛІТУРГІЯ – основа й вершина життя християнської спільноти! Вершиною богослужбового життя Церкви є Божественна Літургія (з грецької літургія – «спільне діло») – служіння Бога людям і людей Богові. На Божественній Літургії (або Службі Божій) Бог Отець уводить нас у повноту Свого життя, даруючи нам Свого Сина. Син же дарує нам Себе Самого на поживу в трапезі Слова й трапезі Тіла й Крові, щоб ми стали з Ним «співтілесні та співкровні» й мали участь у Його Божестві. Церква, приймаючи цей дар Христовий у Святому Дусі, відповідає Йому приношенням себе самої, щоб Він жив і діяв у ній як у своїм Тілі. Отак Христос, Глава Церкви, разом із Церквою, яка є Його Тілом, приносить Отцеві у Святому Дусі хвалу й благодарення за здійснене спасіння.

За словами патріарха Йосифа Сліпого, «літургійна МОЛИТВА стає передвісником сформулювань основних правд віри в Символах-ісповідях віри». Тому спільна молитва є водночас символом спільної віри Церкви. Взірцем такої літургійно вираженої віри Церкви є євхаристійна анафора (з грецької возношення).

🎦🆗 Відео будуть доступні на Facebook-сторінках:

А також, на YouTube: