Головна / ЖИТТЯ ПАРАФІЇ / Громада парафії Святих Володимира і Ольги з Чикаго відвідала Патріарший собор у Києві

Громада парафії Святих Володимира і Ольги з Чикаго на чолі з парохом о. Олегом Кривокульським відвідали Патріарший собор Воскресіння Христового у Києві. На свято Воздвиження Чесного Хреста Господнього паломники з Чикаго взяли участь у Архиєрейській Божественній Літургії та отримали благословення Блаженнішого Святослава.

parafiya_v-i-o

Візит до Патріаршого собору відбувся напередодні прощі парафіян з Чикаго до Святої Землі. «П’ять років тому Блаженніший Святослав відвідував нашу парафію у Чикаго, а тепер ми відвідали його», – зазначив у коментарі о. Олег Кривокульський.