Головна / Розбудова собору / Гості з Франції оглянули будівництво собору

Гості з Франції оглянули будівництво собору

frantsuzy16 жовтня до місця будівництва Патріаршого центру УГКЦ у м. Києві завітали члени Французької національної асоціації, яка об’єднує людей передпенсійного та пенсійного віку, які бажають приносити користь суспільству на базі своїх християнських переконань. Із гостями, з благословення Блаженнішого Любомира, зустрівся Преосвященний Владика Богдан (Дзюрах), Єпископ-помічник Київської архиєпархії. У рамках зустрічі Владика Богдан коротко розповів про історію та сучасний стан УГКЦ та відповів на всі поставлені йому численні запитання.
Асоціація заснована у 1972 році. Члени асоціації регулярно проводять різноманітні зустрічі, головною метою яких є взаємна підтримка одне одного та старання про допомогу їхнім ближнім, особливо тим, які перебувають у потребі. Вони приїхали в Україну щоб познайомитися із тутешньою релігійною ситуацією та визначити роль Церкви у житті українського суспільства та процесі становлення держави. Зокрема їх дуже цікавила роль УГКЦ, оскільки вони вже мали певну інформацію про неї, як Церкви, яка зазнала переслідувань у часи комунізму.

Такі відвідини, на думку Владики Богдана, мають кілька позитивних елементів. «Для нас вони є позитивними тому, що дають нам нагоду пізнати наших братів і сестер у вірі, щоб ділитися досвідом християнського життя у сучасному світі і тим спільно свідчити про Христа нашим сучасникам. Крім того, візити делегацій з інших держав дають нам нагоду розповісти про історію нашої Церкви, про стан релігійного і церковного життя в Україні. Дуже часто люди, які прибувають в Україну мають обмежені знання про нашу Церкву, а відтак, познайомившись із нашим життям, стають своєрідними апостолами доброї вістки про нас, нашу країну і цим укріплюють наші стосунки із європейською спільнотою», – пояснив Владика Богдан.

Департамент інформації УГКЦ