Головна / Патріарший собор відвідали / Хор Патріаршого собору Воскресіння Христового відсвяткував десятиріччя

Хор Патріаршого собору Воскресіння Христового відсвяткував десятиріччя

Хор Патріаршого собору Воскресіння Христового відсвяткував десятиріччя. Святкування відбулося в суботу, 7 листопада, у Патріаршому соборі Воскресіння Христового.

Хор-Патріаршого-собору-УГКЦ

В урочистому концерті, крім іменинників, взяли участь хори київських парафій УГКЦ, хор з Донеччини «Unity», семінарій ний хор КТДС.

На початку концерту виступила засновник хору, його багаторічний регент Тетяна Стефанишин, яка зазначила, що за час існування хор дав життя ще кільком колективам, що також служать справі прослави Бога в нашому храмі.

Від імені духовенства Патріаршого собору виступив о. Андрій Нагірняк. За його словами, хор робить значний внесок у місію служіння Патріаршого собору.

На святкування завітав перший парох церкви Благовіщення о. Василь Захарусь, відомий український диригент Мстислав Юрченко, відомий музикознавець Валентина Кузик.

З вітальним словом виступив віце-ректор Київської Трьохсвятительської духовної семінарії о. Андрій Чорненко.

Історична довідка: Хор засновано в листопаді 2005 року, під орудою Тетяни Стефанишин та Катерини Чаплик. Спочатку хор співав на Божественній Літургії в церкві Благовіщення, а з 2012 р., в Патріаршому соборі Воскресіння Христового.

Хор нараховує близько 20 учасників та бере активну участь в житті Київської архиєпархії, а також співпрацює з пенітенціарним та медичним капеланством. Його виступи часто можна почути в парохіях центральної України. На рахунку колективу є чимало призових місць на всеукраїнських та міжнародних конкурсах, диск колядок,виступи на «Українському радіо» та «Радіо Марія».

Тетяна Шпайхер