Головна / Відео / День Незалежності, 12-тий тиждень по Зісланні Святого Духа | Літургія, 24.08.2020 ⬤ Онлайн-трансляція

Тиждень 12-ий по Зісланні Святого Духа. Св. мч. й архидиякона Євпла. День Незалежності України.

Літургія онлайн УГКЦ, спільна молитва – всім вірним Церкви та усім зацікавленим! Щонеділі об 11-00 – онлайн-трансляція Божественної Літургії з Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ у Києві.

На Facebook-сторінці Патріаршого собору:

Актуальний номер:
†135 Неділя 11 по Зісланні святого Духа 23-30.08.20200