Головна / Відео / Відео 30.04.2020, Молебень за здоров’я до Богородиці | Патріарший собор УГКЦ

Відео 30.04.2020, Молебень за здоров’я до Богородиці | Патріарший собор УГКЦ

У Патріаршому соборі УГКЦ відновлюють щоденні молитви о 12:00 за Божу ласку для подолання коронавірусу!

У четвер, 30 квітня, о 12:00 з Патріаршого собору Воскресіння Христового Української Греко-Католицької Церкви розпочнеться трансляція Молебню до Пресвятої Богородиці за недужих. Усильна молитва за відступлення пандемії коронавірусу, за недужих, за медичних працівників, за усе людство була започаткована у Патріаршому соборі 16 березня і тривала до Страсного тижня. Тепер відновлюємо цю молитовну практику.

Щоденно від понеділка до п’ятниці о 12:00 у соборі будуть служити Молебень за недужих, а у суботу і неділю за подолання пандемії будуть молитися під час Божественних Літургій.

Молімося разом за зцілення недужих та про Боже милосердя для подолання пандемії корона вірусу!

Повний текст молебню за здоров’я → тут

▶ † МОЛЕБЕНЬ (грецькою параклис) – подячне або прохальне моління до Христа, Богородиці й святих з приводу подій у житті церковної спільноти, суспільства або окремої особи чи їхніх потреб. У прохальних молебнях просимо Божої милості, охорони, заступництва й допомоги, а в подячних, чи прославних, дякуємо Богові за Його благодіяння. Молебні служать в часи радісних чи тривожних подій життя народу: в подяку за отримані Божі благодіяння, на захист у час стихійного лиха (посухи, повені, голоду), нашестя ворогів тощо – або на прохання вірних у зв’язку з різними обставинами їхнього життя, наприклад, за здоров’я хворого. Молебні також служать з нагоди особливих подій церковного життя, під час святкування храмового празника та в дні пам’яті святих.

Онлайн Катехизм УГКЦ ХРИСТОС НАША ПАСХА → тут

Завантажити безкоштовно Катехизм УГКЦ ХРИСТОС НАША ПАСХА → тут