Головна / Відео / У Патріаршому Соборі провели Фестиваль колядок та щедрівок “Різдвяна благовість”

26 січня 2020 року, у Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві, відбувся VI Фестиваль колядок та щедрівок «Різдвяна благовість».

Захід розпочався з привітального слова Глави УГКЦ:

«Бажаю всім присутнім глибоко пережити через наші народні звичаї радісне Боже Слово, Євангелія про народження між нами нашого Спасителя», – наголосив Блаженніший Святослав.

У виконанні кращих аматорських та професійних колективів прозвучали автентичні колядки та щедрівки, оздоблені віншуваннями, канти, псальми, хорові шедеври класиків, обробки та аранжування сучасних композиторів.

Участь в мистецькому заході взяли 14 колективів з Києва: фольклорні гурти; «Орелі» (керівник М. Вертюк), «Київська коляда» (координатор О. Собко) та «Володар» (керівник М. Скаженик), церковні хори; Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ – Квартет (керівник Б. Притула), Чоловічий ансамбль (керівник М. Мельник) та Патріарший хор собору Воскресіння Христового (керівник Р. Рудницький), хор «Аскольд» храму св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій могилі (керівник В. Гриньків), Маленький хор Василія Великого храму оо. Василіан (керівник Я. Чепіга), гості з Української Православної Церкви – Хор Свято-Феодосіївського храму (керівник Н. Купчинська), Хори КДМШ № 23 «Ангельорус» (керівник Т. Стефанишина) та Ансамль народної пісні (керівник В. Гаркуша), Жіночий вокальний ансамбль «Розмарія» ГО «Київське товариство «ЛемКиїв» (керівник Н. Кучерява), Вишгородський муніципальний хор «Коралі» (керівник О. Твердушко), та Хоровий склад Київського симфонічного оркестру і хору (художній керівник і головний диригент В. Кончаковська. Хормейстер – І. Пацуля).

2. Про Фестиваль колядок та щедрівок “Різдвяна благовість” 26 січня 2020 року
  3. Подія на Facebook >>>