Головна / Відео / Відео 26.04.2020, Божественна Літургія УГКЦ | Патріарший собор УГКЦ | Очолив владика Йосиф Мілян

В УГКЦ пропонують вірним Церкви та усім зацікавленим Літургію онлайн.

Зважаючи на пандемію коронавірусу та заходи і рішення урядів різних країн задля запобігання його поширенню, в Українській Греко-Католицькій Церкві повідомляють вірних Церкви та усіх зацікавлених осіб про можливість у неділю молитися Літургію онлайн. Трансляція відбуватиметься з Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві. Вона розпочнеться об 11.00.

«Живе телебачення» уже понад шість років щонеділі проводить прямі трансляції Божественних Літургій. У переважній більшості ці трансляції відбуваються з Патріаршого собору у Києві, хоча неодноразово були організовані трансляції з інших міст України і світу.