Головна / Відео / Заклик Блаженнішого Святослава долучитися до молитви із Святішим Отцем Папою Франциском

До цього сьогодні, 24 березня, закликав Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, під час Молебню до Богородиці в Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ, трансляцію якого здійснювало «Живе телебачення».

Предстоятель УГКЦ подякував усім вірним за те, що «щоденно єднаються у всецерковній, народній і спільній молитві». Після цього повідомив, що 25 березня Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій оголосила днем молитви і посту за Україну. Завтра всі Церкви і релігійні організації України будуть об’єднані в пості й молитві.

«Прошу всіх у духовній єдності пережити завтрашній день. Крім того, 25 березня — це день Благовіщення за григоріанським календарем. Тому цього дня весь християнський світ, на заклик Папи Франциска, молитиметься спільну екуменічну вселенську молитву за припинення пандемії коронавірусу. Прошу всіх завтра, у цей час вселенської молитви, перебуваючи у своїх домівках, єднатися із Святішим Отцем і з нами, які зберуться в Патріаршому соборі у спільній молитві», — зазначив Глава УГКЦ.

У Патріаршому соборі молитва розпочнеться о 13.00 за київським (о 12.00 за римським) часом. «Живе телебачення» буде транслювати цю молитву. Прямий ефір можна буде переглянути на каналі «Живого ТБ» в мережі YouTube або сторінці «Живого ТБ» у Facebook.

У п’ятницю, 27 березня, Святіший Отець оголосив надзвичайну молитву «Urbi et Orbi» (Місту і світу). Зазвичай така молитва відбувається лише під час свят Великодня і Різдва.

«Для того щоб широко відчинити двері Божого милосердя і вилити Божу благодать на весь світ, Святіший Отець закликає взяти в ній участь. На завершення молитви Папа Франциск уділить повний відпуст усім тим, хто з ним єднатиметься у молитві», — додав Блаженніший Святослав.

Молитва розпочнеться о 19.00 за київським (о 18.00 за римським) часом. Спільне моління транслюватимуть засоби масової інформації, зокрема «Живе ТБ».

«Молімося, будьмо разом, будьмо з Богом», — закликав вірних Предстоятель УГКЦ.

Важливо повідомити, що щоденний Молебень за недужих, який розпочали в Патріаршому соборі служити 16 березня, завтра також відбудеться. Початок, як завжди, о 12.00.